O nas

Firma „D&P Nieruchomości” została stworzona przez fachowców z branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania oraz obsługi technicznej obiektów kubaturowych.

Powyższe doświadczenie zostało wzbogacone bardzo cennymi umiejętnościami osób zajmujących się na co dzień wdrażaniem procedur zapewniających optymalizację kosztów eksploatacji nieruchomości w takich obszarach jak media (prąd, gaz, ciepło, woda itp.) oraz należności publiczno-prawne.

Nasza firma powstała by zebrać to różnorodne rynkowe doświadczenie fachowców działających w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi technicznej, prawnej nieruchomości i by móc je z powodzeniem stosować w ramach jednej usługi oferowanej naszym Klientom w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Założyciele

mgr Daniel Piątkowski: licencja zarządcy nieruchomości nr 24175, specjalność prawo, zarządzanie, kilkanaście lat doświadczenia w branży nieruchomości począwszy od stanowiska pracownik fizyczny w dziale utrzymania zasobów kubaturowych, poprzez stanowiska administratora, zarządcy nieruchomości, kierownika działów nieruchomości, a skończywszy na funkcji dyrektora ds. zarządzania i najmu, a także dyrektora ds. administracji i komercjalizacji w dużych giełdowych spółkach deweloperskich w Polsce.

inż. Paweł Piątkowski: uprawnienia E i D gazowe, elektryczne, klimatyzacji, grzewcze, specjalność – budownictwo ogólne i inżynieria sanitarna, kilka lat doświadczenia w branży nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych począwszy od stanowisk technik, poprzez administrator, a skończywszy na funkcji kierownika technicznego kilku nowoczesnych obiektów biurowych w Warszawie.